Doporučujeme

Lidé, firmy. obchody, zájmové spolky a jiní, kteří si jdou svou ,,cestou,,

Think Creative 


Think Creative je menší kreativní firma. Sami si navrhujeme a vyrábíme celou řadu kartonových a dřevěných výřezů a dále dovážíme zajímavé kreativní výtvarné materiály pro děti. Jsme velmi aktivní v Praze a v okolí Jílového, kde máme sídlo firmy. Dodáváme především do mateřských školek, družin, táborů, mateřských a volnočasových center po celé ČR. Náš výtvarný materiál využívají rodiče na dětské oslavy a zabavení dětí na akcích pro dospělé (svatby, jubilea) i firmy na různé workshopy, Dětské dny a podobné akce, protože mnoho věcí jsou polotovary, které si děti za pár korun mohou dozdobit dle vlastní fantazie. 

Podívejte se na náš eshop https://eshop.thinkcreative.cz , kde máme v nabídce přes 1000 položek, přehledně rozdělených dle jednotlivých témat. Sami pořádáme výtvarné dílny pro školy i obce, takže veškerý materiál máme osobně vyzkoušený.

Jinak součástí naší činnosti jsou také školní projekty, které s dětmi vytváříme na našich projektových tabulích z kartonu, které máme patentované pro evropský trh. Více o této činnosti na https://www.thinkcreative.cz


Miloslav "Mejla" Doležal  

Pochází z rodiny s dlouholetou masérskou praxí, jeho vzorem je nevidomý strýc, který se oboru věnuje téměř 40 let
Studoval "pohybové divadlo a improvizaci" na Konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením Jany Svobodové, Feng-yün Song a Jaroslava Duška

7 let se aktivně podílel na projektech pro osoby s poraněním páteře, po amputacích a s nevidomými
Heslo: "Mějme své tělo rádi..."

Tel:602 626 474

Momentálně trvalý člen našeho týmu!!!


Grmetéka.cz

Produkty se srdcem

Jsme Gurmetéka.cz 

a kvalita je pro nás prioritou...

V našem specializovaném obchodě Gurmeteka.cz prodáváme vybrané kvalitní a ověřené zboží od českých výrobců, kteří do svých produktů vkládají celé srdce.

Všechny prodávané produkty jsou námi prověřené a vyzkoušené.

Měníme pojem "konkurence" za pojem "spolupráce".

Mezi naše přednosti patří spolupráce a součinnost, díky čemuž se dá dělat dobrá věc společně. Chceme spolupracovat s opravdovými profesionály ve svém oboru a společně jít cestou ke stanovenému cíli, čímž je vytváření čistého dobra, které je prospěšné pro všechny.

Garantujeme 100% kvalitu nabízených produktů.

A proto u některých produktů je doba dodání v časovém rozmezí 7-14 dní a to z důvodu, aby k Vám přišlo to nejkvalitnější a nejčerstvější zboží, které dodavatel upraží nebo zpracuje přímo pro Vás. (Z důvodu zachování kvality, některé produkty nejsou skladem ani u dodavatele), v případě delší čekací doby bychom Vás obratem po Vašem objednání informovali. Standardně se ale snažíme zboží expedovat do 3 pracovních dnů (více viz. doprava a platba).Zboží posíláme i na Slovensko :-).


Tel:+420 777 660 868